OEM-Produkt

57566662006P Boge Air Filter Element F65P

SKU: 3004008531
Auf Lager

Anmelden oder Registrieren um persönliche Rabatte und aktuelle Lagerbestände anzuzeigen.

  Zur Einsicht von Preisen und Lagerbestand bitte Anmelden oder Registrieren.

57566662006P Boge Luchtfilterelement F65P

Zorg voor een lange levensduur en optimale prestaties van uw compressormachine met het 57566662006P Boge Luchtfilterelement F65P. Dit hoogwaardige reserveonderdeel is speciaal ontworpen om naadloos in uw Boge compressor te passen en biedt superieure filtratie en bescherming tegen stof, vuil en andere deeltjes in de lucht. Het 575662006P Boge Luchtfilterelement F65P is essentieel om de efficiëntie van uw machine te behouden, slijtage te verminderen en de levensduur te verlengen. Investeer in dit betrouwbare en duurzame luchtfilterelement om uw compressor soepel en efficiënt te laten werken.

Functies

  • Hoge adsorptiecapaciteit: De Despac1Ms Zander 1 Kg Molecular Sieve heeft een hoge adsorptiecapaciteit, waardoor het zeer efficiënt is in het verwijderen van onzuiverheden en vocht uit gassen en vloeistoffen.
  • Hoge selectiviteit: Deze moleculaire zeef staat bekend om zijn hoge selectiviteit. Hij kan selectief moleculen van een specifieke grootte adsorberen, waardoor hij ideaal is voor verschillende toepassingen in de compressor.
  • Regenereerbaar: Een van de belangrijkste voordelen van deze moleculaire zeef is dat hij geregenereerd en hergebruikt kan worden. Deze eigenschap maakt het kosteneffectief en milieuvriendelijk.
  • Hoge thermische stabiliteit: De Despac1Ms Zander 1 Kg Molecular Sieve heeft een hoge thermische stabiliteit. Ze is bestand tegen hoge temperaturen zonder haar structuur of prestaties te verliezen.
  • Lange levensduur: Deze moleculaire zeef staat bekend om zijn duurzaamheid en lange levensduur. Het kan consistente prestaties leveren over een lange periode van tijd, waardoor er minder behoefte is aan frequente vervangingen.
  • Brede waaier van toepassingen: De Despac1Ms Zander 1 kg moleculaire zeef kan worden gebruikt in een breed scala van toepassingen, waaronder luchtdroging, gasscheiding en zuiveringsprocessen in compressoren.

Edmac alternatief

Edmac Europe biedt een vergelijkbaar product als het 57566662006P Boge Luchtfilterelement F65P. Dit alternatieve artikel heeft dezelfde kwaliteitsnormen, maar is verkrijgbaar tegen een scherpere prijs.

Weitere Informationen
Artikel Nettogewicht (kg) 0.250000
Edmac/OEM OEM
Paketlänge (mm) 85.00
Pakethöhe (mm) 80.00
Paketbreite (mm) 300.00
Marke BOGE
Bei Edmac vorrätig Nein
Unterkategorie Luftfilter
SKU 3004008531
EDMAC-Produkt
Edmac-Äquivalent: Inline Filter Element
SKU: 3004612853
Auf Lager

Anmelden oder Registrieren um persönliche Rabatte und aktuelle Lagerbestände anzuzeigen.

  Zur Einsicht von Preisen und Lagerbestand bitte Anmelden oder Registrieren.

Weitere Informationen
Artikel Nettogewicht (kg) 0.260000
Edmac/OEM Edmac
Paketlänge (mm) 85.00
Pakethöhe (mm) 80.00
Paketbreite (mm) 85.00
Marke Edmac
Bei Edmac vorrätig Ja
Unterkategorie Leitungsfilter
SKU 3004612853
Copyright © 2026 - Edmac Europe - All rights reserved.
is added to your shopping cart
Product has been removed from your shopping cart
All items are added to your shopping cart.